چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

یکی دیگر از سوالات پر تکراری که دوستان و عزیزان همراه سایت و کانال از زیاد می پرسند این است که چطور از قانون جذب استفاده کنیم و در به همین دلیل تصمیم گرفتم مقاله ای در این زمینه برای شما عزیزان بنویسم.

ما هر لحظه در حال استفاده از قانون جذب هستیم

در واقع ما در هر لحظه در حال توجه کردن به یکسری مسائل در زندگی هستیم و با آن توجه هات فرکانس ها و ارتعاشات را به جهان هستی ارسال می کنیم که ما را در شرایط و موقعیت های قرار می دهد که از جنس این اتفاقات و شرایط و آدمها و ایده ها بیشتر وجود دارد و در اصل ما هیچ وقت از روند جذب خارج نمی شویم و در هر لحظه یا داریم خوب جذب می کنیم یا بد در هر صورت این فرکانس ها نتایج ما را رقم می زند.

 

مراحل قانون جذب چیست؟

قانون جذب سه مرحله دارد
۱٫درخواست(مشخص کردن خواسته)
۲٫پاسخ(که این کار را جهان برای شما انجام می دهد)
۳٫دریافت(مهمترین قسمت کار شما این قسمت است.

 

مرحله درخواست

به طور طبیعی خواسته های شما با برخورد به اینهمه تضادی که در این جهان وجود دارد به جهان ارسال می شود مثلا شما با برخورد به آدمهایی بد و دروغگو این خواسته در درون شما شکل می گیرد که شما روابط بر پایه صداقت و صمیمیت را می خواهید.
ولی یکسری خواسته های دیگر هستند که شما باید آنها را دقیقا واضح کنید که چه می خواهید مثلا اگر قصد انتخاب همسر دارید باید دقیقا مشخص کنید همسری با چه خصوصیات و ویژگی هایی می خواهید. چه از لحاظ ظاهری، اخلاقی و ….
در کل شما باید دقیقا بدونید که چه میخواهید تا بتوانید با آن خواسته هماهنگ و هم ارتعاش شوید.

مرحله پاسخ

در مرحله پاسخ شما کار خاصی ندارید و این کار را جهان برای شما انجام می دهد و با یکسری نشانه ها که به شما نشان می دهد شما را آگاه می کند که در مسیر درست خواسته خود قرار دارید به عنوان مثال وقتی شما در جاده شمال قرار دارید و به سمت شمال در حرکت هستید با وجود اینکه هنوز به شمال نرسیدید ولی اروم اروم تغییر آب و هوا و سر سبزی هایی را متوجه می شوید این دقیقا همان نشانه های وجود در مسیر درست قرار داشتن است که شما می دانید که دارید به مقصد نزدیک می شوید. در مورد خواسته های شما هم دقیقا به همین شکل یکسری نشانه ها شما می بینید مثلا اگر شما قصد لاغری دارید و چند وقتی هست که این خواسته در وجود شما شکل گرفته است به طور اتفاقی با ادمها و تبلیغات و برنامه ها و مسائلی برخورد می کنید که مربوط به خواسته شما است. به این مرحله پاسخ می گویند.

 

مرحله دریافت

 

مهم ترین کار شما دقیقا این مرحله می باشد که شما باید به قول خانم استرهیکس دست از مقاومت بردارید و با خواسته خود هم ارتعاش و هم فرکانس شوید و به آن اجازه ورد بدهید.
شما نسبت به هر هدف یا خواسته ای حتما یکسری باور و فکر چه اشتباه چه درس در ذهن خود دارید و اگر این باورها در جهت خواسته شما باشد و مثبت باشد شما خیلی سریع تر به خواسته خود می رسید و برعکس اگر این باورهای در خلاف جهت خواسته شما باشد شما به خواستتون نخواهید رسید.

چطور بفهمیم که چه باورهای نسبت به خواستمون داریم؟

با پرسیدن سوالات زیر از خودتان می توانید کشف کنید که چه باورهایی نسبت به خواسته خود دارید و آیا این باورها به شما در جهت رسیدن به خواسته شما کمک می کنند یا محدود کننده هستند.

۱٫چرا من تا الان به این هدف نرسیدم؟
۲٫اگه این هدف برسم چه اتفاقاتی برای من پیش می آید؟
۳٫چه پیش فرض ها و فکرهای نسبت به این هدف از قبل شنیده یا دیده ام؟

با پرسیدن این سوالات از خود می توانید که باورهای محدود کننده در ذهن خود را پیدا کنید و آنها را تغییر دهید و درهای رحمت الهی را به سوی خود باز کنید و متحیر بشید از اتفاقاتی که به طور معجزه آسایی وارد زندگی شما می شود و دراین لحظه فقط خدارو شکر می کنید به خاطر قوانین محکم و بدون تغییر ی که گذاشته است.

 

یک مثال برای پیدا کردن باورهای محدود کننده

به عنوان مثال اگر هدف شما ازدواج با یک پسر و دختر خوب و پاک و درستکار و نجیب است ولی شما بارها وبارها از هزاران نفر شنیده اید و دیده اید که دختر خوب یا پسر خوب دیگه پیده نمیشود و همه آدم ها بد شده اند و همه دنبال خیانت هستند و …. شما در شرایط و مداری قرار می گیرید که فقط آدم های رو از جنس همان باورهای خود می بینید و شما با آدم های خوب و درستکار و نجیب برخورد نمی کنید.
برای قرار گرفتن در مدار درست و تغییر این باور شما باید پس از شناسایی این باور غلط تمام وقت و انرژی خود را بگذارید برای تغییر این باور و روش کار به این صورت است که شما می توانید از جملات و عبارات تاکیدی و تجسم و به صورت مداوم و پیدا کردن الگوهای که آدم های خوب و نجیب هستند این پیوسته باور جدید خود را تایید و تحسین کنید تا آروم آروم در مداری قرار بگیرید که در آن انسانهای عالی و از هر جهت درست با شما برخورد کنند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *