چرا قانون جذب عمل نمی کند؟

چرا قانون جذب عمل نمی کند؟

اگر بدون تعارف بخواهییم صحبت کنیم باید بگوییم در حقیقت بسیاری از کسانی که با قانون جذب آشنایی دارند در واقع آن را در ک نکرده اند و فقط آن را با در حد عبارات تاکیدی و تجسم می دانند که در اصل قانون جذب نیاز به درک دارد و اگر قانون جذب را درک نکنید و صرفا به چند عبارات تاکیدی و تجسم که تازه آنها هم هر کدام طریقه اجرای درست آن را باید یاد گرفت وگرنه قطعا هیچ نتیجه ای نخواهید گرفت.

سوالات زیر پر تکرارترین سوالات  خیلی از دوستان و اعضای سایت و کانال جذب دگرگونی هستند .

۱٫چرا قانون جذب کار نمیکند؟

۲٫چرا قانون جذب عمل نمیکند؟

۳٫چرا قانون جذب گاهی وقتها عمل میکند و گاهی وقتها عمل نمیکند؟

۴٫چرا قانون جذب برای من برعکس عمل می کند؟

 

در جواب سوالات زیر باید به این حرف آقای جک کنفیلد اشاره کنم که میگه

 

۹۵ در صد کسانی که فکر میکنند قانون جذب و فهمیدن در واقع نفهمیدند.

 

و این موضوع رو من کاملا در دوستانی که به آنها مشاوره دادم و با اونها در ارتباط بودم شاهد بودم که فقط یه چیزهایی فهمیدند از قانون جذب ولی آن را درک نکردند.

خود من هم دقیقا این مشکل رو داشتم و میگفتم چرا قانون جذب یک بار جواب میده و ده بار جواب نمیده و هی تست می کردم ببینم کجای کار مشکل داره اگه الکیه پس چرا بعضی وقتها جواب میده و اگه درسته چرا همیشه جواب نمیده و با مطالعات و تحقیقات و دوره و تست ها و آزمون و خطاهای زیاد به این نتیجه رسیدم که واقعا نیاز به درک دارد نه فقط فمیدن سطحی و با درک بیشتر یاد گرفتم که چطور دقیقا بتونیم از قانون جذب نتیجه بگیریم . که در ادامه چندتا از موارد بسیار مهمی که شماباید درک کنید تا از قانون جذب بتوانید نتیجه بگیرید رو بیان میکنم.

۱٫درک قانون ارتعاش

در مقالات قبلی ام در مورد قانون ارتعاش صحبت کردم ولی چون واقعا این قانون بسیار مهم و اساسی است در نتیجه گیری از قانون جذب و مشکل اصلی بسیار از دوستان دقیقا همن درک نکردن قانون ارتعاش است که باعث میشود نتوانند نتیجه بگیرند .

توجه شما به هر چیزی باعث میشود شما به آن موضوع ارتعاش بفرستید و  اتفاقات، شرایط، و آدمها موقعیت های را وارد زندگی خود بکنید که از جنس آن چیزهایی که به آن توجه می کنید را وارد زندگی خود کنید.

  1. حالا توجه دقیقا یعنی چی?

توجه کردن یعنی چه شما در مورد چیزی حرف بزنید، چه به چیزی گوش بدید، چه چیزی بنویسید، چه به چیزی نگاه کنید، چه چیزی را بخوانید، چه چیزی را به یاد بیاورید، چه به چیزی فکر کنید حتی چیزی رو بو کنید در کل به هر شکلی به هر چیزی توجه کنید شما در حال ارسال ارتعاش و فرکانس به آن موضوع هستید و این یعنی دارید از جنس آن موضوع وارد زندگیتون می کنید.

  1. نقش احساس در قانون جذب

این موضوع مورد بسیار مهمی است که در انجام تمرینات قانون جذب از اهمیت بالایی برخوردار است و خیلی وقتها شما به این دلیل از قانون جذب نتیجه نمیگیرید چون تمرینات قانون جذب را بدون احساس انجام میدهید و آقای ناپلئون هیل در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید دقیقا این جمله را بکار برده که اگر یک میلیون بار عبارات تاکیدی رو هم تکرار کنید ولی احساسی در شما بوجود نیاورد در واقع این کار هیچ تاثیری در روند جذب شما نخواهد داشت .

چیکار کنم که قانون جذب برای من جواب بدهد؟

اول باید دقیقا بدونید که چه میخواهید به دست بیاورید و برایتان واضح بشود که روی چه موضوعی قرار است کار کنید.

و بعد بنویسید که چه باورهای نسبت به اون هدف دارید.

به عنوان مثال اگر شما هدفتان این است که مثلا رتبه یک رقمی در کنکور بیاورید ولی وقتی به این هدف نگاه میکنید خودتان به خودتان می خندید و میگید منو چه به رتبه تک رقمی دقیقا شما دارید این باور رو در ذهن دارید که ارزش من در این حد نیست و من انسان در این حد ارزشمندی نیستم و جهان دقیقا به باورهای که در عمق وجود شما هست پاسخ میدهد و میگوید فرمان بردارم سرورم .

برای این رسیدن به این هدف شما می توانید از عبارات تاکیدی و تجسم خلاق با+ احساس احساس و احساس استفاده کنید و قطعا این به این معنی نیست که شما درس نباید بخوانید باید حتما درس بخوانید ولی حتی شما اگه به اندازه نفر اول کنکور هم درس بخوانید ولی باورهای غلط هم نسبت به هدف خود داشته باشید به هدفتان نمیرسید.

و با تکرار و ادامه دادن این تمارین شما به ضمیر ناخودآگاه خود و جهان فرمان می دهید که این تصویر رتبه تک رقمی را برای شما به حقیقت در واقعیت تبدیل کند.

 

احساس خوب =اتفاقات خوب

احساس بد = اتفاقات بد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *