قدرتمندترین ارتعاش جهان چیست؟

قدرتمندترین ارتعاش جهان ارتعاش سپاس گذاری است و بی نهایت قدرتمند است ولی نکته ای که در همه جا به آن اشاره کرده ام و در اینجا هم مجددا به اهمیت آن اشاره خواهم کرد این است که تمام تمرینها قدرتشان را از احساس شما می گیرند و حتی سپاس گذاری که از همه ارتعاشات قدرتمند تر است هم به احساس شما در هنگام سپاس گذاری بستگی دارد و اگر سپاس گذاری می کنید و به شما احساس خوبی دست نمی دهد و لبخند بر لبتان نمی نشیند قطعا این تمرین را درست انجام نمی دهید.

مثال معروف

مثال معروفی است که می گوید مردی در لب یک جوی کثیف نشسته بود و یک تکه نون خشک را در آب جوی می زد و می خورد و با لحن معنی داری می گفت خدایا شکرت، خدایا شکرت، شخصی از کنار این مرد رد شد و گفت آیا این نان خشک و آب کثیف جوی هم خدایا شکردارد؟ آن مرد در جواب گفت این را می گویم که خدا خجالت بکشد و من را از این وضعیت در بیاورد. دقیقا خیلی از شکر گذاری های ما هم به همین شکل است و این نوع شکر گذاری غیر از فقر و بدبختی بیشتر چیزی ندارد چون ما در مورد ارتعاش سپاس گذاری صحبت می کنیم نه اینکه فقط بگویید خدایا شکرت، باید احساسش کنید. افراد زیادی را دیده ام که وقتی می خواهند سپاس گذاری کنند یه آه سنگین از ته دل می کشند و بعد به زور می گویند خدایا شکرت، این هم با آن مثال مرد بالا هیچ فرقی نمی کند و نتیجه ای جز فقر و ناراحتی بیشتر ندارد.

دست از مقاومت بردارید

گاهی وقتها با افرادی مواجه می شوم که بمن می گویند من هیچ چیزی در زندگی ام ندارم که به خاطر آن سپاس گذاری کنم زندگی من یک جهنم به تمام معنی به خاطر چه چیزی در زندگیم سپاس گذاری کنم، خوب در اون شرایط این ادم ها نمی شود به آنها گفت که همه اینهارو خودت جذب کردی و به خاطر ارتعاشات و کانون توجه و افکار و باورهایت است که این اتفاقات در زندگی تو میافتد چون آنها حاضر نیستند قبول کنند این موضوع را، ولی جمله ای که من معمولا در این شرایط به آنها می گویم این است: چه چیزهایی در زندگی ات است که اگر همین الان آنها را از دست بدهی اوضاع از این هم که است بدتر می شود؟ و معمولا در این مواقع آنها چشمانشان باز می شود و تازه به خودشان می آیند که چقدر چیز در زندگی آنها است که می توانند به خاطر آن سپاس گذار باشند ولی به خاطر اینکه تمرکز و توجه آنها روی بدی ها و نکات منفی زندگی اشان است مدام این اتفاقات و شرایط بد و ناراحت کننده در زندگی آنها رخ می دهد.

یک مثال واقعی

به شخصی به صورت تلگرامی مشاوره می دادم و از من سوالی کرد که چطور می توانم به چیزهایی که میخواهم در زندگیم برسم مثل خونه، ماشین، شغل خوب و … من فقط یک تمرین بهش دادم اون موقع، چند تا پیام صوتی براش فرستادم و قدرت سپاس گذاری رو براش توضیح دادم و تشکر کرد و خیلی وقت شد که ازش خبر نداشتم تا حدود سه ماه بعد بمن پیام داد و بعد از کلی تشکر و سپاس گذاری بمن گفت که آن تمرینی که به او داده بودم رو با احساس عالی و پیگیری توی این سه ماه انجام میداده است و عکس های برای من فرستاد که یه شغل پر درامد پیدا کرده بود، یک آپارتمان زیبا خریده بود و یک مغازه، وقتی نتایجشو دیدم خیلی خوشحال شدم ولی تعجب نکردم چون به این قانون که خود خدا در قران گفته که اگر شاکر و سپاس گذار باشی بیشر بر شما می افزایم و اگر کفران نعمت کنید و تمرکزتون روی چیزهایی که ندارید باشد مطمئنن همان چیزهایی که دارید هم از شما گرفته خواهد شد.

پس از این رو از شما می خواهم که انرژی بسیار قدرتمند الهی را که با سپاس گذاری می توانید وارد زندگی اتان بکنید را دست کم نگیرید و از این تمرین خارق العاده برای هم ارتعاش شدن با خواسته هاتون استفاده کنید تا شاهد معجزه آن در زندگیتون باشید..

نکته مهم:

طی تحقیقات، بهترین زمان ها برای کار کردن روی ذهن صبح به محض بیدار شدن و شب قبل از خوابیدن است. و این زمان های عالی ترین زمان ها برای استفاده از قدرتمند ترین ارتعاش که همان سپاس گذاری است، می باشد.
تمرین : هرروز صبح به محض بیدار شدن و هرشب قبل از خوابیدن حدود ده دقیقه وقت بگذارید در یک دفترچه بنویسید که امروز چه چیزها، و اتفاقاتی بود که من به خاطر آنها سپاس گذار بودم حداقل ده مورد ریز و درشت را بنویسید و خدایا شکرت را چندین بار تکرار کنید و مهم از آن احساسش کنید. و به خاطر اینکه خدا شما رو به شخص دلخواهتون رسانده هم بسیار سپاس گذاری کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *