قانون جذب چیست؟

تعریف قانون جذب

قانون جذب کشف جدید زمان ما نیست این قانونیه که جهان با اون پدید اومده و همواره در حال گسترش است. قانون جذب در اصل و به طور کلی می گوید که مشابه مشابه رو جذب می کنه ولی قانون جذب در اصل یک قانون ثانویه است یعن قانون اصلی قانون ارتعاش است. و کار قانون جذب این است که هر چیز هم ارتعاش رو کنار هم قرار دهد.و افراد چه بخواهند چه نخواهند در حال رقم زدن تجربه هایشان با این قانون هستند این موضوع رو می تونید در شعرهای شعرای خودمون در صد ها سال پیش هم دید

افکار شما دارای  ارتعاش ها و فرکانس‌هایی هستند که مشابه خود را جذب می‌کند.

از آنجا که ما در یک جهان فرکانسی زندگی می‌کنیم، افکار غالب مان (باورهای ما)، ما را در مدار و شرایطی قرار می‌دهد

که در آن مدار شرایط، اتفاقات و چیزهایی وجود دارد که با فرکانس و ارتعاش ارسالی ما ما هماهنگ است.

موضوع خیلی مهمی که خیلی ها آن ار درک نکرده اند این است که قانون جذب به افکار قالب شما پاسخ می دهد نه افکار لحظه ای شما به همین دلیل خیلی از کسانی که به قانون جذب ایراد می گیریند به این دلیل است که آنها استناد کردند به فیلم راز که در سال ۲۰۰۶پخش شد و در این فیلم نشان میداد که پسر بچه ای یه گوشه ای نشسته و به دوچرخه فکر میکنه و بابا بزرگ او چند روز بعد با دوچرخه وارد خانه میشود و این کاملا غلط است و به هیچ وجه این قانون با افکار لحظه ای شما کار ندارد و این باورها هستند که شما را در مسیر خواستتون قرار میدهند.

هر باوری که درباره جهان، وقایع و هر چیز داشته باشیم، به واسطه آن باور جهان ما را در موقعیت و شرایطی قرار می‌دهد که آن باور برای ما اثبات شود.

 

در واقع می‌توانم بگویم که کار جهان اثبات باورهای ما به خودمان است

 

ارتعاش یا فرکانس چیست؟

در سالهای قبل علم می گفت ریزترین ذره  هر جسمی سلول است و بعد سلول شکافته شد و به مولکول رسیدند و بعد مولکول هم شکافته شد به اتم رسیدند و بعد اتم هم شکافته شد به الکترون و پروتون و نوتون رسیدند و الان به این تنجه رسیدند که ریزترین ذره هر جسم ارتعاش است. ارتعاش یا فرکانس در قانون جذب به یک معنی است و تمام هر آنچه که شما در زمین و آسمان می بینید و نمی بینید در ریز ترین حالت از ارتعاش و فرکانس ساخته شده است .و جالب است بدانید که اهداف شما هر چه که باشد هم از جنس ارتعاش و فرکانس است.

ما چگونه ارتعاش میفرستیم؟

حال که مفهموم ارتعاش رو فهمیدیم باید بدانید که ما هر لحظه با افکار(توجه) درحال ارسال ارتعاشاتی هستیم به جهان هستی که وقتی به ارتعاشات و افکار که در واقع از توجهات و احساسات  ما نشات می گیرد ما را در شرایط و موقعیت های قرار می دهد که هم چیزهایی و شرایط و اتفاقاتی هم جنس ارتعاشات ما وجود دارد و با آنها برخورد می کنیم.

باور چیست؟

در واقع وقتی این توجه های ما که شامل هر نوع توجهی میشود از فکر گرفته تا نگاه کردن و حرف زدن و نوشتن و …. زیاد تکرار می شوند باورهای قالب مارو شکل می دهند و وقنی باوری شکل میگیرد در ذهن شما به طور خودکار ذهن شما در اون موقعیت ها ی مشابه به همان شکل فکر می کند به صورت ناخود آگاه و شمارو در شرایطی قرار میدهد که با باورهای فعلی شما یکسان باشد

 

قانون جذب در چه جنبه های از زندگی ماتاثیر گذار است؟

از آنجایی که قانون جذب با باورهای شما کار دارد و ما انسانها در همه موضوعات زندگی مان باورهای مختلف و زیادی داریم شما پس می توان گفت قانون جذب در همه جنبه های زندگی شما تاثیر گذار هست از جمله : ثروت و سلامتی و معنویت و روابط…

به عنوان مثال شما ممکن است درمورد ثروت کلی باور نادرست در زندگی خود داشته باشید که هر کدام از این باورها غلط باعث می شود شما پول کمتری رو به زندگی خودتون جذب کنید.

مثلا ما از بچگی حرف های مثل پول معنوی نیست و ثروتمندان به بهشت نمی روند و پول کثیفه و پولدارها آدمهای بدی هستند رو بارها و بارها شنیدم و تبدیل به افکار قالب و باور اصلی ما شده و بسیار هم قوی است و این باورها به تنهایی باعث میشود که ذهن ما هر خراب کاری بکند تا ما به ثروت نرسیم چون کار ذهن ما حفظ امنیت ما است و چون ما قبول کردیم در ناخواگاهمون که پول باعث میشه من از معنویت و خدا دور بشم و آدم بدی بشم ذهن ناخود آگاه ما هر کاری میکنه که ما به ثروت نرسیم.

و در مورد همه جنبه ها زندگی هم به همین شکل است.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *